Selçuklu Otizmli Bireyler Eğitim Vakfı, Atiker Konyaspor’a Fenerbahçe maç gelirini vakfa bağışlayan teşekkür ziyaretinde bulundu.

Atiker Konyaspor Yönetim Kurulum Fenerbahçe ile oynanan maç öncesi almış olduğu karar doğrultusunda bu maçın gelirleri SOBE Vakfı’na bağışlanmıştı. Bu çerçevede Konya Selçuklu Otizmli Bireyler Eğitim Vakfı Başkanı, Selçuklu Belediyesi Başkan Yardımcısı, vakfın yönetim kurulu üyeleri, öğrenciler ve veliler Beşiktaş maçı öncesi Atiker Konyaspor’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Vakıf Başkanı Mustafa Ak, Yönetim Kurulu üyeleri, İbrahim Koyuncu, Mustafa Büyükeğen, Mevlüt Büyükmesci, Mehmet Güvenç, Vehbi Ağırbaşlı ve Selçuklu Belediye Başkan Yardımcısı Ziya Yalçınkaya, vakıfta eğitim gören öğrenciler ile velileri Kayacık Tesislerimizde İkinci Başkan Selçuk Aksoy ve As Başkan Osman Koçak karşıladı.

ANTRENMANI ZİYARET ETTİLER

SOBE Heyeti daha sonra antrenman sahasına gelerek teknik direktör z Rıza Çalımbay ve futbolcularımızla bir araya geldi. Topluca çektirilen fotoğrafın ardından, SOBE Vakfı Başkanı Mustafa Ak, Teknik Direktör Rıza Çalımbay’a çiçek takdim etti. Bir öğrenci ise İkinci Başkan Selçuk Aksoy’a SOBE Vakfı’nın hediyesini verdi. Fotoğraflar çekimlerinin ardından Selçuklu Otizmli Bireyler Eğitim Vakfı öğrencileri antrenmanın bir bölümüne katılarak futbolcularla keyifli dakikalar geçirdiler. 

04.10.2018

http://www.memleket.com.tr/sobeden-konyaspora-tesekkur-1516714h.htm

https://ajansspor.com/haber/sobeden-atiker-konyaspora-tesekkur-ziyareti-271875?ramp=1

https://www.ureticihaber.com/haber/19921/sobeden-konyaspora-ziyaret.html